Ve dnech 26. - 28. října 2012 se v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční 11. ročník Konference rodin, který pořádá Frýdecký seniorát Slezské církve evangelické a. v.

Téma letošního setkání zní "Mít tak křídla" a uskuteční se v rožnovském hotelu Relax. Konference je určena především manželským párům a rodinám s dětmi.
Do programu konference jsou zařazeny inspirativní přednášky na téma rodiny a budování zdravých vztahů v manželství a rodině mj. Dost dobří rodiče aneb minimum pozitivního rodičovství, Krize středního věku, Rodina a současná média. Za zmínku stojí i témata seminářů: Jak žít autentický život?, Pěstounská péče, Zlomená křídla - aneb jak projít těžkým obdobím života aj. Přednášejícími konference budou Josef a Margareta Gaborovi z Vídně, kteří v současné době slouží jako vyučující v několika biblických institucích a Eva Labusová, nezávislá publicistka, moderátorka a poradkyně pro oblast rodičovství, výchovy a mezilidských vztahů, která pravidelně přispívá do časopisů Děti a my a Rodiče.
V rámci konference se bude konat společná bohoslužba, bude vymezen prostor pro rozhovory, sdílení, společný zpěv, modlitby a koncerty.
Více informací Vám poskytne vedoucí organizačního týmu konference, náměstek biskupa Tomáš Tyrlík tel. 777 009 282, podrobný program konference naleznete na internetových stránkách: www.kr.sceav.cz