Přímý přenos z Modlitby za domov 2016

Přímý přenos koncertu Spirituál Kvintetu v komponovaném pořadu se zajímavými hosty z kostela Nejsvětějšího Srdce Páně v Praze 3 , který se koná v rámci Modlitby za domov 2016, bude dne 28. 10. 2016 od 15.00 do 16:30 hodin vysílat živě ČT 2.

 

V pořadu vystoupí Spirituál kvintet a také řada zajímavých hostů, mezi nimiž jsou herečka, zpěvačka a moderátorka Michaela Dolinová, spisovatel Jiří Stránský, místopředseda Nejvyššího soudu Roman Fiala nebo psychiatr a vysokoškolský pedagog a popularizátor vědy Cyril Höschl. V předtočených příspěvcích zazní názory zpěváků Marty Kubišové a Václava Neckáře a herců Matouše Rumla a Marka Němce. Také bude možné shlédnout reportáže o službě na sídlišti Sboru Církve bratrské v Praze 13 – Třináctky a o prevenci závislostí a o pomoci lidem se závislostmi, kterou poskytuje mezinárodní křesťanská organizace Teen Challenge. Pořad bude prolnut čteními z Bible a modlitbami zástupců církví sdružených v Ekumenické radě církví v ČR.

Kdo přijde alespoň čtvrthodiny před začátkem přenosu do kostela uprostřed náměstí Jiřího z Poděbrad, může být ve vysílání a vidět, jak se takový pořad dělá. Koncert je realizován s podporou Městské části Praha 3.

 

Koncert Spirituál Kvintetu v komponovaném pořadu se zajímavými hosty - přímý přenos ČT 2 od 15:00

plakát ve formátu JPG - klikněte SEM 

 Modlitbu za domov organizuje Ekumenická rada církví ČR ve spolupráci s církvemi, s podporou Ministerstva kultury a ve spolupráci s dalšími partnery.

 

Přejít na hlavní stránku Modlitby za domov

 

  faceboková stránka Modlitby za domov - www.facebook.com/modlitbazadomov

  facebooková událost Modlitby za domov 2016