Fotogalerie oceněných prací výtvarné a soutěžní přehlídky Modlitby za domov 2015

V tomto článku naleznete odkaz do fotogalerie a seznam autorů oceněných prácí výtvarné a soutěžní přehlídky pro děti a mládež, která se konala v rámci Modlitby za domov 2015. Motivací soutěže bylo nakreslit nebo namalovat pastelkami co nejkrásnější obrázek jako pomoc pro kamaráda v nebezpečí a v nouzi.

 

Autorka obrázku: Nikola Vykydalová

  

Slavnostní vyhlášení výsledků výtvarné a soutěžní přehlídky se bude konat na dne 28. 10. 2015 od 11:10 na hlavním pódiu v Komunitním centru Matky Terezy ( Modré školy 2337 - Praha 11 - nedaleko zastávky metra C Háje) v rámci kulturně – duchovního festivalu pro celou rodinu. Autoři výtvarných prací budou pozváni k účasti na vyhlášení výsledků výtvarné soutěže. Při vyhlášení výsledků budou přítomným tvůrcům předány diplomy. Autorům oceněných výtvarných prací, kteří se nebudou moci zúčastnit slavnostního vyhlášení, bude diplom zaslán poštou.

 

Oceněné práce budou vystaveny dne 28. 10. 2015 v rámci kulturně-duchovního festivalu Modlitby za domov 2015, který se bude konat v Komunitním centru Matky Terezy.

 

Fotogalerii oceněných prací najdete zde.

 

Seznam autorů oceněných prací najdete zde (fomát PDF).

 

Organizují Ekumenická rada církví ČR a Národní síť Místních akčních skupin ČR za podpory Ministerstva kultury a pod záštitou paní ministryně Karly Šlechtové a pánů ministrů Daniela Hermana a Mariana Jurečky. Hlavní mediální partner je Česká televize.

 

Přejít na hlavní stránku Modlitby za domov