Vážení školní kaplani, vážené spirituálky, vážení spirituálové, vážení duchovní pracovníci církevních škol a školských zařízení, vážení zástupci zřizovatelů, vzhledem k tomu, že se nám blíží uzávěrka přihlašování na Konferenci duchovních pracovníků církevních škol a školských zařízení, dovoluji si Vás pozvat a vybídnout k přihlášení na Konferenci duchovních pracovníků církevních škol a školských zařízení.

Termín: 4. – 6. dubna 2016. V pondělí 4.4. bude možné večer přijet a neformálně si povídat, úterý 5.4. bude celý den pracovní a ve středu 6.4. budeme končit obědem. Bude možné se zúčastnit celé konference či jen části.

Místo: Klášter a Poutní dům, Hora Matky Boží, Králíky - http://www.klasterkraliky.cz/kontakt

Cílová skupina: duchovní pracovníci církevních škol a školských zařízení – napříč druhy i ekumenickým spektrem a zástupci zřizovatelů v jejichž kompetenci je tato oblast; může přijet i ředitel/ka dotyčného subjektu – obdobně jako na „ředitelskou konferenci“ vyrážejí někteří školní kaplani.

 

Program: viz příloha

 

Přihlašování: možné pouze online zde:  form.cirkev.cz nebo na webových stránkách: 

http://www.skolstvi.cirkev.cz/

 

Uzávěrka přihlášek je 21. března 2016.

 

Veškeré další podrobné informace naleznete v přiložených přílohách a na webu církevního školství: http://www.skolstvi.cirkev.cz/

 

Těšíme se na setkání s vámi. 

 

Marta Vacušková

 

(redakčně upraveno)

 

Přílohy:

Konference školních duchovních 2016 PROGRAM

Konference školních duchovních - UBYTOVÁNÍ

Konference školních duchovních - MAPKA