Z církví
Vzpomínkové setkání k 150. výročí úmrtí Františka Palackého v Praze 2
Zahájení 26. 5. 2026 v 18.30
CČSH | 25.05.26
Církev Českoslovesnká husitská zve na Vzpomínkové setkání k 150. výročí úmrtí Františka Palackého. Zahájení proběhne u pomníku na Palackého náměstí v Praze 2 v úterý 26. 5. 2026 v 18.30.
Hudebně-kulturní setkání se bude konat v kostele sv. Václava Na Zderaze v Praze 2 – Nové Město, Resslova 6 od 19,30 hodin
Pořádá Církev československá husitská pod záštitou starosty městské části Praha 2 Jana Korsesky a ve spolupráci s Národním muzeem.
Více informací najdete v přiložené pozvánce níže.
Příloha:
