Vzpomínkové setkání k 150. výročí úmrtí Františka Palackého v Praze 2 

Církev Českoslovesnká husitská zve na Vzpomínkové setkání k 150. výročí úmrtí Františka Palackého. Zahájení proběhne u pomníku na Palackého náměstí v Praze 2 v úterý 26. 5. 2026 v 18.30. 

 

Hudebně-kulturní setkání se bude konat v kostele sv. Václava Na Zderaze v Praze 2 – Nové Město, Resslova 6 od 19,30 hodin

 

Pořádá Církev československá husitská pod záštitou starosty městské části Praha 2 Jana Korsesky a ve spolupráci s Národním muzeem.

 

Více informací najdete v přiložené pozvánce níže.

 

Příloha:

Pozvánka